Home

O kancelarii adwokackiej Przemysław Kral

O kancelarii adwokackiej Przemysław Kral

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, tak osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną i fachową obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym. Zapewniamy zindywidualizowane podejście,gwarantując skuteczne reprezentowanie interesów naszego klienta. Priorytetem naszej działalności jest uczciwość i rzetelność.

Przemysław Kral – Kilka Słów o Mnie

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Przemysław Kral, autor licznych publikacji w fachowej prasie prawniczej i komputerowej oraz książek “Dane osobowe w firmie – instrukcja przetwarzania“, “Nowa instrukcja kancelaryjna z komentarzem i instruktażem sporządzania dla organów jednostek samorządu terytorialnego lub rządowej administracji zespolonej w województwie oraz obsługujących je urzędów (z suplementem elektronicznym)“, “Wzorcowa dokumentacja ochrony danych osobowych z komentarzem (z suplementem elektronicznym)“.

Klikając tutaj Możesz zapoznać się z moim CV.

Egzamin Adwokacki Przemysław Kral złożył w wynikiem bardzo dobrym, w kwietniu 2008 roku. W 2004 Roku ukończył Studia Wyższe z tytułem Magistra Prawa, zdobytym na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Przed otwarciem własnej kancelarii odbył praktykę i aplikację adwokacką w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Czesława Tica w Tychach oraz praktykę w Kancelarii Radcy Prawnego – Janusz Kral Radca Prawny Adwokat w Katowicach.