Home

Nasz Zespół 3

Nasz Zespół 3

Adwokat Kral - Nasz zespół

Przemysław Kral – Adwokat

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Przemysław Kral, autor licznych publikacji w fachowej prasie prawniczej i komputerowej oraz książek. Egzamin Adwokacki złożył w wynikiem bardzo dobrym, w kwietniu 2008 roku. W 2004 Roku ukończył Studia Wyższe z tytułem Magistra Prawa, zdobytym na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Przed otwarciem własnej kancelarii odbył praktykę i aplikację adwokacką w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Czesława Tica w Tychach oraz praktykę w Kancelarii Radcy Prawnego – Janusz Kral Radca Prawny Adwokat w Katowicach.

 

Anna Radajewska –  Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  Pracę magisterską  pod kierownictwem Profesora Maksymiliana Pazdana pt. ” Spółka jawna jako jednostka organizacyjna  nieposiadająca osobowości prawnej” obroniła z wynikiem bardzo dobrym w kwietniu 2008 roku. Od grudnia 2009 roku wpisana na listę Aplikantów Adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i gospodarczego. W Kancelarii Mecenasa Przemysława Krala od listopada 2010 roku.

 

Aleksandra Siemaszko – Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W czerwcu 2010 r. obroniła pracę magisterską z dziedziny prawa gospodarczego i handlowego. W latach 2009-2010 odbyła praktykę w Kancelarii Adwokackiej w Katowicach oraz Kancelarii Radcy Prawnego w Chorzowie. Od stycznia 2011 r. aplikantka adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i gospodarczego.

 

Volodymyr Bogatyr – Adwokat zagraniczny

Volodymyr jest adwokatem na Ukrainie, partnerem zarządzającym w Kancelarii Boogatyr & Partners Attorneys at law z siedzibą w Kijowie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz wsparciu polskich podmiotów inwestujących na Ukrainie oraz w Rosji. Pomaga nam również w obsłudze angielskich podmiotów gospodarczych. Ma doświadczenia w dziedzinie M&A. Jest członkiem The Law Society of Englan And Wales. Volodymyr ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Tarasa Szewczenki w Kijowie. Ma bogate doświadczenie jako adwokat (od 2001 roku) oraz członek organów administracji państwowej.

 

Joanna Węgrzynek – Aplikantka Adwokacka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracę magisterską z dziedziny prawa karnego obroniła 10 lipca 2009r. W trakcie studiów odbyła praktyki zawodowe w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Tychach oraz staże w Prokuraturze Rejonowej w Tychach oraz dziale prawnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Po ukończeniu studiów pracowała w Kancelarii Adwokackiej w Oświęcimiu. W grudniu 2010r. została wpisana na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. W Kancelarii Adwokackiej Przemysława Krala od listopada 2010 r.

Radosław Filipek – Aplikant Adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 2008-2010 członek Studenckiej Poradni Prawnej w sekcji karnej, w latach 2009-2010, członek poradni prawnej przy biurze europoselskim w sekcji cywilno-administracyjnej, w latach 2008-2009 wiceprzewodniczący koła naukowego prawa konstytucyjnego „Spiritus Constitualis”, w roku 2008 praktykant w Sądzie Okręgowym w Katowicach w Wydziale XVI Karnym, stypendysta WPiA UŚ z tytułu wyników w nauce. Od stycznia 2012 roku aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. W kancelarii od listopada 2010 roku.

 

 
PRACOWNICY WSPÓŁPRACUJĄCY
 

Adrianna Nowak Adrianna Nowak

Jestem doradcą podatkowym, posiadam także uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wiedzę teoretyczną z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości zdobyłam podczas studiów podyplomowych oraz licznych specjalistycznych kursów i seminariów. Praktyczną znajomość zagadnień podatkowych i księgowych posiadam dzięki kilkuletniej praktyce w Kancelarii Doradcy Podatkowego Doroty Nowak. Zajmuję się: kompleksową obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (osoby fizyczne i prawne) w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości, sporządzaniem zeznań i deklaracji podatkowych dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, sporządzaniem opinii podatkowych, udzielaniem porad w zakresie prawa podatkowego, reprezentowaniem podatników przed organami podatkowymi.

Kontakt
WWW.podatki-notus.pl
biuro@podatki-notus.pl
Kom. 501-771-435

 

Pawel Hanslik Pawel Hanslik

CV- deutsch
CV- polski

Kontakt
pawel.hanslik@gmx.de
Tel.: 01722411208

 

 
SEKRETARIAT

Agnieszka Banaś – Kierownik Sekretariatu

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr.1 w Czeladzi.
W lutym 1996 roku otrzymała Dyplom ukończenia  jednosemestralnej Szkoły Doradców Podatkowych Ośrodka Szkoleniowego „EKSPERTUS” w Katowicach.
Od  kwietniu 1996 roku do maja 2010 roku pracownik państwowego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej Poczta Polska na stanowisku Asystent służby okienkowej. W okresie zatrudnienia ukończyła kurs Bankowości Detalicznej Banku Pocztowego w Katowicach otrzymując „Certyfikat”.
Od czerwca 2010 roku została zatrudniona na stanowisko Asystentki w Kancelarii Adwokackiej  mec. Przemysława Krala.

sochacka2 Aleksandra Sochacka – Asystentka

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu. Odbyła półroczny staż w Kancelarii Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym w Będzinie.
Od 2014 roku zatrudniona na stanowisko Asystentki w Kancelarii Adwokackiej Mec. Przemysława Krala.